Știri și evenimente

11-07-2018 | Posturi vacante și promovări

POST VACANT AGENT AGRICOL

10-07-2018 | Consultare publică

MUNCA,AMBITIE , DARUIRE!VINE SI PERFORMANTA!

FELICITARI BULAI LUCIAN SI VORNICU MARIO!

09-07-2018 | Anunțuri mediu

Anunt emitere aviz mediu

,,COMUNA GIOSENI , titular al proiectului ,, Extindere sistem de canalizare in comuna Gioseni, judetul Bacau" , propus a se realiza in localitatea Gioseni,

22-06-2018 |

Anunț - emitere acord de mediu

COMUNA GIOSENI, anunta publicul interesat asupra depunerii solicitarii de emitere a acordului de mediu pentru proiectul,,Extindere sistem de canalizare in comuna Gioseni,judetul Bacau”,propus a se realiza in localitatea Gioseni, strazile: Liliacului, Bujorului, Cizmarului, Negustorului, Fierarului, Infratirii, Armoniei, Malului si Nisipariei.

Informatiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul APM Bacau,str. Oituz, nr. 23, in zilele de luni-joi,intre orele 8.00-16.30 si vineri intre orele 08.00-14.00. Observatiile publicului se primesc zilnic la sediul APM Bacau”.

ANUNȚ IMPORTANT
17-05-2018 |

ANUNȚ IMPORTANT

,,Comuna Gioseni anunta publicul interesat asupra depunerii solicitarii de emitere a acordului de mediu pentru proiectul ,, Amenajare torenti si santuri in zona drumurilor in lungime de 2300 m“ propus a fi realizat in comuna Gioseni,localitatea Gioseni,judetul Bacau.

Anunț de Interes Public
16-10-2017 | Consultare publică

Anunț de Interes Public

COMUNA GIOSENI, titular al proiectului ,,Modernizare drumuri de interes local in comuna Gioseni,judetul Bacau“,anunta publicul interesat asupra luarii deciziei etapei de incadrare de catre APM Bacau,ca nu este necesara evaluarea impactului asupra mediului si evaluarea adecvata,pentru proiectul propus a fi amplasat in comuna Gioseni, sat Gioseni ,  judetul Bacau.

ZIUA COMUNEI GIOSENI,editia XIII-a,06.08.2017
07-08-2017 |

ZIUA COMUNEI GIOSENI,editia XIII-a,06.08.2017

Vreau sa va multumesc tuturor celor care ati fost prezenti la frumoasa sarbatoare a comunei Gioseni editia XIII-a.

ZIUA COMUNEI GIOSENI,editia XIII-a
03-08-2017 |

ZIUA COMUNEI GIOSENI,editia XIII-a

VA ASTEPTAM CU MIC CU MARE SA PETRECEM IMPREUNA!!!

13-02-2017 |

INVITATIE sedinta Consiliul Local

Sedinta Consiliul Local in data de 16.02.2017,ora 15:00

Chestionare

Cum apreciati actuala administratie ?

Foarte buna

Buna